אודותינו

משרד אינסל מילוא מציע ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי במשפט האזרחי והמסחרי על כל גווניו,
ומלווה את לקוחותיו בהליכי חדלות פירעון ובעסקאות מסחריות מגוונות ומורכבות.

אינסל מילוא הינו ‘משרד בוטיק’ שנוסד בשנת 1998 וצבר מוניטין רב. המשרד מעמיד לרשות לקוחותיו ניסיון רב, בקשת רחבה של שירותים משפטיים. באינסל מילוא אנו מאמינים, כי זכותו של הלקוח היא לקבל שירות אישי, יעיל ומהיר תוך הקפדה על מצוינות, נאמנות ומקצועיות.

המשרד מציע ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי בדיני חדלות פירעון, משפט אזרחי ומסחרי על כל גווניו, ומלווה את לקוחותיו בעסקאות מסחריות מגוונות ומורכבות.

המשרד מתמחה, בין היתר, בדיני חדלות פירעון (פשיטת רגל, כינוס נכסים, פירוקים, הסדרי נושים והבראת חברות), תובענות ייצוגיות, קניין רוחני, מקרקעין, מימוש מקרקעין ונכסי נדל”ן, וייצוג משפטי בבתי המשפט בערכאות השונות, בבוררויות ובהליכי גישור/פישור. עורכי הדין אינסל ומילוא משמשים כבוררים בתיקי בוררות אזרחיים.

המשרד מנוהל על ידי מייסדי הפירמה:
עו”ד יניב אינסל ועו”ד שי מילוא.

המשרד הינו חלק מארגון League of Lawyers. לקוחותינו נהנים מגישה ישירה למיטב משרדי עורכי דין ברחבי אסיה-פסיפיק ואירופה, ונהנים מפתרונות משפטיים מקיפים במדינות שונות. עיקר גאוותנו הוא קשת רחבה של קשרים וניסיון משפטי עשיר שנצבר בליווי עסקאות מורכבות, בייחוד בהודו.

המשרד חבר בארגון LAWASIA המאגד 30 לשכות עורכי דין ומאות משרדי עריכת דין מאזור אסיה-פסיפיק. עו"ד שי מילוא משמש כחבר בוועד המנהל של הארגון, וכנציג לשכת עורכי הדין בישראל.

המשרד שם דגש על סיוע ותרומה לקהילה, בין היתר באמצעות ייעוץ פרו-בונו ותרומה לעמותות הקשורות לקידום החינוך בשכבות מוחלשות.

עורכי הדין במשרד
עו”ד שי מילוא

אחד השותפים והמייסדים במשרד אינסל מילוא, חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1998.

בוגר האוניברסיטה העברית (BA) בהצטיינות בלימודי מזרח אסיה – מגמת סין, בעל תואר במשפטים (LL.B) בהצטיינות באוניברסיטת לידס-אנגליה, ובעל תואר מוסמך (LL.M) במשפטים בהצטיינות באוניברסיטה העברית.

לעו”ד מילוא ניסיון רב בליווי עסקאות מסחריות מורכבות ובייצוג שוטף של חברות, והוא בעל ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בבתי המשפט השונים בתחומים שונים: חדלות פירעון (פש”ר, פירוק והבראת חברות), דיני חברות, דיני חוזים, קניין רוחני, משפט מנהלי, דיני רוקחות, ובתובענות ייצוגיות כמייצג תובעים ייצוגיים ונתבעים ייצוגיים.

עו”ד מילוא משמש כבעל תפקיד בתיקי פירוק והבראת חברות, ובעל ידע וניסיון עשיר בתחום.

עו”ד מילוא מונה כנציג לשכת עורכי הדין בועדת החוקה חוק ומשפט של הכנסת בדיוניה בהצעת החוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע”ו – 2016, ונטל חלק פעיל ב-35 ישיבות הועדה.

עו”ד מילוא הינו שותף פעיל בגיבוש עמדותיה של לשכת עורכי הדין ביחס להצעת החוק הנ”ל בגלגוליה השונים.

עו”ד מילוא שימש כמרכז אקדמי של ועדת כינוסים וחדלות פירעון הארצית של לשכת עורכי דין והיה מעורב בארגון כנסים מקצועיים מורכבים וגדולים בתחומי חדלות פירעון בישראל ובחו”ל, עו”ד מילוא ריכז את כנס חדלות פירעון שנערך בלונדון ובאוקספורד בפברואר 2015; וכן את כנס חדלות פירעון ומשפט כלכלי השני שנערך בניו-יורק, וושינגטון ודלוואר בספטמבר 2016; וריכז את המשלחת הלימודית של לשכת עורכי הדין להונג-קונג ושנז’ן שהתקיימה בחודש דצמבר 2017.

עו”ד מילוא מייצג לקוחות שונים בעסקאות מורכבות בהודו, והינו בעל ניסיון וקשרים ענפים בתת היבשת ההודית.

עו”ד מילוא משמש כבורר בבוררויות מסחריות המנוהלות הן בשפה העברית והן בשפה האנגלית.

עו”ד מילוא שימש כיו”ר (משותף) של היחידה הבינלאומית של לשכת עורכי הדין בישראל אחראי על משלחות לימודיות לחו”ל  (בין היתר משלחות לימודיות שנערכו, בלונדון, רומא, אמסטרדם, בריסל ניו יורק, דלוואר ווושינגטון, הונג-קונג ושנז’ן). עו”ד מילוא ייצג את לשכת עורכי הדין בכינוסים בינלאומיים ושימש כנציג הקבוע של לשכת עורכי הדין בארגון LAWASIA עד חודש ספטמבר 2019.

צור קשר עם שי:
עו”ד יניב אינסל

אחד השותפים והמייסדים במשרד אינסל מילוא, חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1996, בעל תואר במשפטים מטעם אוניברסיטת לידס, אנגליה.

בעל ידע וניסיון רב בהליכי חדלות פירעון שונים. בעל תפקיד במגוון רחב של תיקים, הן כמפרק וכמנהל מיוחד בהליכי פירוק חברות, והן בהליכי פשיטת רגל של יחידים.

לעו”ד אינסל ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בבתי המשפט השונים בתחומי חדלות פירעון, משפט מסחרי ומשפט אזרחי.

שימש כיו”ר (משותף) של ועדת הכינוסים וחדלות פירעון הארצית של לשכת עורכי הדין עד לחודש ספטמבר 2019 והחל ממועד זה משמש כיו”ר ועדת הכינוסים וחדלות פירעון של מחוז תל-אביב. עו”ד אינסל נוטל חלק בארגונם של כנסים מקצועיים בתחומי חדלות פירעון בישראל ובחו”ל.

משמש באופן קבוע כמרצה בתחום חדלות פירעון במוסדות השונים של לשכת עורכי הדין ובכנסים בארץ ובחו”ל, לרבות בהשתלמויות מקצועיות הנערכות עבור שופטים.

עו”ד אינסל משמש כבורר בסכסוכים אזרחיים.

צור קשר עם יניב:
עו”ד גיא רוזן

עו”ד גיא רוזן עוסק בדיני חדלות פירעון ושיקום כלכלי.

גיא התמחה במשרדנו ובתקופה זו צבר ניסיון רב בתחום חדלות פירעון שיקום כלכלי.

גיא סיים את לימודיו בקריה האקדמית אונו והתקבל כחבר בלשכת עורכי הדין בשנת 2019.

צור קשר עם גיא:
© 2021 אינסל מילוא - משרד עורכי דין
עיצוב ובניית אתר
צור קשר:
בשיתוף פעולה עם: